Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16023
Stary 31.08.2009, 22:50
Małecki musi tak mówić w wywiadach bo inaczej gówno dostanie. Dobrze wiecie że nasz klub nie ma zbyt wielu pieniędzy i oszczędza na wszystkim na czym się da (czasami nadmiernie). Jeśli Mały chce wynegocjować dobry kontrakt (a na taki zasługuje wg mnie) to musi zachować zimną krew i przez pewien czas nie okazywać swojego ogromnego przywiązania do klubu. Gdyby ogłaszał na lewo i prawo, że na pewno podpisze kontrakt to postawił by się w fatalnej pozycji negocjacyjnej. Jest zawodowym piłkarzem, w dodatku bardzo dobrze się zapowiadającym, i ma prawo dbać o to by być należycie wynagrodzonym.

Ja osobiście jestem przekonany, że Małecki podpisze nową umowę. No chyba, że Wisła będzie na siłe starała się go, że tak nieelegancko to nazwę, "wyruchać". Niepokojące jest to, że nasz klub ma w tym ogromne doświadczenie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując