Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1959
Stary 31.08.2009, 22:22
Pytanie do ludzi ktorzy potrafia szkolic mlodziez mam oto takich trzech bardzo utalentowanych juniorow:
http://www.up.programosy.pl/view/grz...awlik.jpg.html
http://www.up.programosy.pl/view/pavel_hajek.jpg.html
http://www.up.programosy.pl/view/jaroslav_svec.jpg.html
I przynajmniej ja tak uważam że dwoch dobrych trenerow mlodzieży:

http://www.up.programosy.pl/view/jac...eciak.jpg.html
http://www.up.programosy.pl/view/and...yrdol.jpg.html

I teraz pytanie, może ktoś doradzic w jaki sposob ich wyszkolic na dobrych zawodnikow?
Odpowiedz cytując