Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław
Offline
#
1959
31.08.2009, 22:22
Pytanie do ludzi ktorzy potrafia szkolic mlodziez mam oto takich trzech bardzo utalentowanych juniorow:
http://www.up.programosy.pl/view/grz...awlik.jpg.html
http://www.up.programosy.pl/view/pavel_hajek.jpg.html
http://www.up.programosy.pl/view/jaroslav_svec.jpg.html
I przynajmniej ja tak uważam że dwoch dobrych trenerow mlodzieży:
http://www.up.programosy.pl/view/jac...eciak.jpg.html
http://www.up.programosy.pl/view/and...yrdol.jpg.html
I teraz pytanie, może ktoś doradzic w jaki sposob ich wyszkolic na dobrych zawodnikow?
<Crasch>
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do <Crasch>
Znajdź inne posty napisane przez <Crasch>