Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10790
Stary 31.08.2009, 19:24
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Jak, że temat od zadawania pytań, to zapytam. Czemu się wszyscy na te iPODy napalacie? Przecież to ma niewygodne przyciski (mówię o tym zwykłym), marne możliwości, i utrudnioną obsługę. Do tego zawyżoną cenę jak wszystkie produkty od Appla. Robicie to dla mody? Innego wyjaśnienia nie potrafi znaleźć. Zdecydowanie iPODa miażdży Creative Zen...

chodzi mi o ipoda touch!! te normalne faktycznie mają beznadziejne sterowanie... ale nie touch... :]
chce taką zabawkę bo dużo jeżdżę i potrzebuje jakiegoś zajęcia... filmy wole oglądać na dużym wyświetlaczu a nie na takim malutkim piździelcu jaki ma ZEN. :] a jak już jestem w pracy i nie chce mi się robić to włączę sobie darmowe wifi na rynku w krk i nie będę musiał płacić jak to robię używając tel. kom.
wystarczy... jakbym chciał być modny to kupiłbym sobie jakiegoś kolorowego ipoda... cegły typu ipod touch raczej nie są w modzie... chyba że jestem trochę do tylu... to zadupce z budowy dwa YTONGI i będę się bujał po mieście...
Odpowiedz cytując