Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
10788
31.08.2009, 18:38
Pytanie do osob majacych telefony w sieci play. Jak wyglada sprawa z zasiegiem
Planuje przeniesc sie wlasnie do playa i jedyne co to mnie martwi ten zasieg.
Arteka1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arteka1906
Znajdź inne posty napisane przez Arteka1906