|
Jak, że temat od zadawania pytań, to zapytam. Czemu się wszyscy na te iPODy napalacie? Przecież to ma niewygodne przyciski (mówię o tym zwykłym), marne możliwości, i utrudnioną obsługę. Do tego zawyżoną cenę jak wszystkie produkty od Appla. Robicie to dla mody? Innego wyjaśnienia nie potrafi znaleźć. Zdecydowanie iPODa miażdży Creative Zen...
|