Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10787
Stary 31.08.2009, 18:10
Jak, że temat od zadawania pytań, to zapytam. Czemu się wszyscy na te iPODy napalacie? Przecież to ma niewygodne przyciski (mówię o tym zwykłym), marne możliwości, i utrudnioną obsługę. Do tego zawyżoną cenę jak wszystkie produkty od Appla. Robicie to dla mody? Innego wyjaśnienia nie potrafi znaleźć. Zdecydowanie iPODa miażdży Creative Zen...



Odpowiedz cytując