Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10785
Stary 31.08.2009, 17:12
maTyS. napisał(a):Wyświetl post
mam problem a zarazem pytanie.
mam nokie N73 w sieci orange.
problem tkwi w tym,że nie mogę odebrać mmsa..wyskakuje mi wiadomość,żeby określić punkt dostępu..
wchodzę w ustawienia wiadomości/wiadomość mms i mam cos takiego
"punkt dost/ w użyciu wchodze w niego i co mam wybrać ?
->brak / internet gprs apn / internet gprs apn01 / mms orange proxy ? / mms orange proxy 01 / wapproxy ?

proszę o pomoc !

Wejdz na http://ustaw.orange.pl/ wybierz model telefonu, daj "Dalej" po czym wybierz "Konfiguracja MMS" czy jakoś tak to ci sie wyświetli jak masz skonfigurować lub bedziesz mogl wyslac na swoj telefon gotową konfiguracje
Powód: literówka ;)
Ostatnio edytowane przez Syn Kangura z 1984 : 31.08.2009 o godz. 17:13.
Odpowiedz cytując