maTyS. napisał(a):

mam problem a zarazem pytanie.
mam nokie N73 w sieci orange.
problem tkwi w tym,że nie mogę odebrać mmsa..wyskakuje mi wiadomość,żeby określić punkt dostępu..
wchodzę w ustawienia wiadomości/wiadomość mms i mam cos takiego
"punkt dost/ w użyciu wchodze w niego i co mam wybrać ?
->brak / internet gprs apn / internet gprs apn01 / mms orange proxy ? / mms orange proxy 01 / wapproxy ?
proszę o pomoc !
|
Wejdz na
http://ustaw.orange.pl/ wybierz model telefonu, daj "Dalej" po czym wybierz "Konfiguracja MMS" czy jakoś tak to ci sie wyświetli jak masz skonfigurować lub bedziesz mogl wyslac na swoj telefon gotową konfiguracje
