Wyświetl pojedynczy post
Enterpr!se
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4278
Stary 31.08.2009, 16:58
http://www.sport.wp.pl/kat,37154,tit...wiadomosc.html

Czemu u nas nie da się zrobić czegoś takiego? Przynajmniej dowiedziałbym się po co ten wjazd dla kosiarek jest
Może na nowym stadione się tego doczekamy
Odpowiedz cytując