Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Enterpr!se
Member
Od: 08.2009
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
4278
31.08.2009, 16:58
http://www.sport.wp.pl/kat,37154,tit...wiadomosc.html
Czemu u nas nie da się zrobić czegoś takiego? Przynajmniej dowiedziałbym się po co ten wjazd dla kosiarek jest
Może na nowym stadione się tego doczekamy
Enterpr!se
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Enterpr!se
Znajdź inne posty napisane przez Enterpr!se