|
Żartujecie chyba. Sprzedawać jednego z 2 zdrowych napastników, w sytuacji gdy na ławce jest Ćwielong, a Boguski dopiero rozpoczął treningi?
I to w ostatnim dniu okienka transferowego, gdy szanse na kupienie kogoś nowego (choćby tego napastnika z Ugandy) są niemal zerowe.
Toż to nawet na polską ligę nie wystarczy.
Owszem, nie płakałem jak Brożek był już jedną nogą w Fulham. Ale to było ponad tydzień temu - było więc sporo czasu by pozyskać 1, a nawet 2 piłkarzy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|