Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16011
Stary 31.08.2009, 14:24
Żartujecie chyba. Sprzedawać jednego z 2 zdrowych napastników, w sytuacji gdy na ławce jest Ćwielong, a Boguski dopiero rozpoczął treningi?

I to w ostatnim dniu okienka transferowego, gdy szanse na kupienie kogoś nowego (choćby tego napastnika z Ugandy) są niemal zerowe.

Toż to nawet na polską ligę nie wystarczy.

Owszem, nie płakałem jak Brożek był już jedną nogą w Fulham. Ale to było ponad tydzień temu - było więc sporo czasu by pozyskać 1, a nawet 2 piłkarzy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując