Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
KamiK
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Skawina
Offline
#
10782
31.08.2009, 14:18
Co się jara w okolicach Dąbia?
edit: ok, już po dymie
Ostatnio edytowane przez KamiK : 31.08.2009 o godz. 14:43.
KamiK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KamiK
Znajdź inne posty napisane przez KamiK