Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2543
Stary 31.08.2009, 13:57
mic napisał(a):Wyświetl post
dobrze sie czujesz?

Ten pirat to jest chyba jakieś nieporozumienie w ogóle. Nikola CHAM bo co? Bo grał twardo? Czy dlatego, że był lubiany przez kibiców Wisły, których Ty nienawidzisz, bo wszyscy są nieprawdziwi oprócz Ciebie (to do pirata oczywiście)?A niektórzy nawet nie lubią pedałów czy murzynów.


A wracając do tematu, to dla mnie szok z dwóch powodów. Po 1. nie sądziłem, że ktokolwiek zatrudni jeszcze w tym kraju Nikolę po swoich wybrykach (a może dlatego jest chamem?). Po 2. przecież Korona ma Edsona, który też jest lewym obrońcą. Po co im dwóch takich piłkarzy na tą samą pozycję, kiedy ciągle mają braki w innych liniach? No, ale powodzenia Niko (oczywiście oprócz meczów z Wisłą ).

Cytat:
Hamuj Kolego
Kolego? Poza tym- ja nawet nie zacząłem, ale forum to nie miejsce na wyrażanie opinii o innych jego użytkownikach.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 31.08.2009 o godz. 14:13.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując