mic napisał(a):

Ten pirat to jest chyba jakieś nieporozumienie w ogóle. Nikola CHAM bo co? Bo grał twardo? Czy dlatego, że był lubiany przez kibiców Wisły, których Ty nienawidzisz, bo wszyscy są nieprawdziwi oprócz Ciebie (to do pirata oczywiście)?



A niektórzy nawet nie lubią pedałów czy murzynów.
A wracając do tematu, to dla mnie szok z dwóch powodów. Po 1. nie sądziłem, że ktokolwiek zatrudni jeszcze w tym kraju Nikolę po swoich wybrykach (a może dlatego jest chamem?

). Po 2. przecież Korona ma Edsona, który też jest lewym obrońcą. Po co im dwóch takich piłkarzy na tą samą pozycję, kiedy ciągle mają braki w innych liniach? No, ale powodzenia Niko (oczywiście oprócz meczów z Wisłą

).
Cytat:
Hamuj Kolego
|
Kolego?




Poza tym- ja nawet nie zacząłem, ale forum to nie miejsce na wyrażanie opinii o innych jego użytkownikach.