Marszałek napisał(a):

|
W naszej lidze kto jest dla nas konkurencją? Tylko i wyłącznie Legia. Pozostałe zespoły to zwyczajne tło,do bicia. Piszesz o możliwościach finansowych. Rzecz jasna ,że są mniejsze niż ekip z zachodu, ale nie przeszkadza to w niczym grać efektywniej niż dotychczas. Nie potrzeba 20 mln euro aby grać presingiem przez większość meczu z zespołami z naszej ligi.
|
Dlaczego tylko Legia? Bo Ty tak autorytatywnie napisałeś?
I czy Legia i Lech (wg mnie też rywal do MP) grają lepiej od Nas? Cały czas gniotą pressingiem i grają z pierwszej piłki?
Żeby grać nie w
pojedynczych meczach a cały sezon szybko i pressingiem (np jak Liverpool itd) to trzeba jednak mieć trochę liczniejszą kadrę niż my mamy czyli większy budżet.
Nawet taka legendarna Levadia pewnie większość meczy gra jak Wisła a spręża się na te najważniejsze (co nam się niestety nie udało).
Uważam że jak zwykle lubisz przejaskrawić, i tyle. Jaga do 70 minuty nie istniała (tak wiem emeryci itd) a gola zdobyła farfocla... i co jeszcze wymagać? Tylko poprawy skuteczności, bo byłoby 3, 4 do zera i nie byłoby nerwowej końcówki
