Cytat:
Pozatym to nie pierwszy taki wyskok tego Belga. FIFA go zawiesiła na 5 spotkań po niebeizpiecznym faulu w meczu przeciw Bośni i Hercegowinie. Ok.1,06'
|
no i jak to sie ma do tego ze ten gnojek mowi ze nie chciał sfaulowac Wasyla, ze nie ejst jakims brutalem?!
Przeciez to 20 letni lebek, ile on meczy w tej karierce swojej rozegrał, a jak widac potrafi hamsko bez troski o los rywala wejsc nakladka i nie patrzy na konsekwencje. Rozumiem jak sie gra 20 lat w pilke to sie moze zdarzyc kilka chamskich fauli a tutaj 2 letni bandyta co jakis czas taranuje rywala :(
A co do wczensiejszego linku w ktorym przeprasza za faul. Przeciez te cale przeprosiny sa pod publiczke. Teraz przeprasza bo wie ze powinien to uczynic a na boisku dziwil sie czemu dostał czerwien!