Wyświetl pojedynczy post
Szymek1
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2814
Stary 31.08.2009, 08:09
kot napisał(a):Wyświetl post
Nasuwa mi się w związku z tym pytanie, jakim cudem, ktoś nie potrafiący - kopnąć piłki prosto i mocno, oddać celnego strzału lub podania z główki, biegać szybko i na równi z innymi - innymi słowy nie potrafiący prawie nic i nie dający Wiśle prawie nic lub przynajmniej adekwatnie do kasowanych grubych pieniędzy, może nadal grać w Wiśle Kraków ? Ja porównuje go do nieporozumienia typu Kaczorowski w Wiśle, z tym, że wtedy szybko naprawiono to nieporozumienie a Wojtek przeczołgał się już u nas ponad dwa lata i nadal trwa w swojej niemocy ? W każdym klubie zdarzają się błędy transferowe ale są one natychmiast usuwane a ja jestem ciekawy, ile jeszcze będziemy czekać na objawienie stabilnej formy a nie jednego udanego meczu w każdym roku, tego 27 latka ? Do kolejnej Levadii ?
Ktoś, kto jeszcze 3 miesiące temu zapewnił nam mistrzostwo w meczu z Lechią i formę miał całkiem niezłą na zakończenie sezonu... Owe 3 miesiące temu większość tutaj wychwalała go i dziękowała mu, pomimo tego iż wcześniej nie zostawiała na nim suchej nitki... Generalnie to nie mam o nim zdania, fakt zwody ma te same od początku zabawy z piłką, koordynacje może nie świetną, strzał myślałem że poprawił, ale w ostatnim meczu chciał chyba mnie wyprowadzić z błędu. W tym sezonie Wojtek nie gra jeszcze takiej tragedii jak w ubiegłym, a każdy widział ile nam dał w ostatnich meczach, więc poczekajmy chwilę, może mecz z Jagą był faktycznie tylko wpadką? Chciałbym w to wierzyć.

Co do wpisu Lechisty to pozostawię go bez komentarza, tu nie banują za prawdę, tylko za chamstwo, a Twój post, chcąc nie chcąc wpisuje się w jego kanony...

Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując