Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
swinia
Member
Od: 04.2009
Offline
#
4215
31.08.2009, 07:26
A mi już drugi tydzień nie wszedł Lech.
Kasy nie wygrałem ale jakoś za bardzo nie rozpaczam
swinia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do swinia
Odwiedź stronę domową użytkownika swinia!
Znajdź inne posty napisane przez swinia