1q2 napisał(a):

Pewnie tak ale(nie zrozum mnie źle) - bardziej polecam truć się nielegalem(obadanym na setki sposobów) niż gównem z dopalaczy których nikt tak na prawdę nie przebadał.
|
oj tak, 1906% racji. nielegal pachnie lepiej, smakuje lepiej, działa lepiej, pewniej i bezpieczniej. jedynym plusem tych dopalaczy jest to, że są dostępne od kopa, w każdej ilości i bez wałów, ale na tym zalety tych wynalazków się kończą.