Wyświetl pojedynczy post
globoos
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10771
Stary 31.08.2009, 02:07
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie tak ale(nie zrozum mnie źle) - bardziej polecam truć się nielegalem(obadanym na setki sposobów) niż gównem z dopalaczy których nikt tak na prawdę nie przebadał.

oj tak, 1906% racji. nielegal pachnie lepiej, smakuje lepiej, działa lepiej, pewniej i bezpieczniej. jedynym plusem tych dopalaczy jest to, że są dostępne od kopa, w każdej ilości i bez wałów, ale na tym zalety tych wynalazków się kończą.
Odpowiedz cytując