Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10770
Stary 31.08.2009, 01:58
Dymcol napisał(a):Wyświetl post
mam może i głupie pytanie
dopalacze są od 18 lat?
Pewnie tak ale(nie zrozum mnie źle) - bardziej polecam truć się nielegalem(obadanym na setki sposobów) niż gównem z dopalaczy których nikt tak na prawdę nie przebadał.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując