|
Z naszej ligi do Wisły nadają się (oczywiście młodzi, bo po co sprowadzać 30-latków na dwa sezony):
Bramka: Gikiewicz (Jaga)
Obrona: Socha (Śląsk); Glik (Piast); Sadlok (Ruch); Marciniak (Górnik Z.)
Pomoc: Cetnarski (Bełchatów); Kiełb (Korona); Wilczek (Piast)
Atak: Sobiech (Ruch); Wodecki (Odra)
Na chwilę obecną do wyciągnięcia są Sadlok i Sobiech (Ruch ma problemy finansowe) i Cetnarski (kończy się dobrobyt spółek skarbu państwa).
Co sądzicie?
|