Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3865
Stary 30.08.2009, 23:21
Z naszej ligi do Wisły nadają się (oczywiście młodzi, bo po co sprowadzać 30-latków na dwa sezony):
Bramka: Gikiewicz (Jaga)
Obrona: Socha (Śląsk); Glik (Piast); Sadlok (Ruch); Marciniak (Górnik Z.)
Pomoc: Cetnarski (Bełchatów); Kiełb (Korona); Wilczek (Piast)
Atak: Sobiech (Ruch); Wodecki (Odra)

Na chwilę obecną do wyciągnięcia są Sadlok i Sobiech (Ruch ma problemy finansowe) i Cetnarski (kończy się dobrobyt spółek skarbu państwa).

Co sądzicie?
Odpowiedz cytując