Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 30.08.2009, 23:19
Ktos powie ze znowu sie przy****lam ale znowu widac ze niepotrafmiy dobic przeciwnika.


Przeciez wczoraj przy półamatorskim poziomie jaki prezentowla Jagiellonia az prosilo sie bramek do poprawy bilansu nastrzelac a nasi znowu niewkorzystywali sytuacji.


A co najsmiejszne moglo to w ost sekundach wpasc i bylo by 2;2

ha ha i wtedy juz smiesznie by nie bylo.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując