|
Kuchenki narazie slabiej ale pamietajcie ze karty moga sie odwrocic.
Ja np nauczony zeszlym sezonem wogole nie podniecam sie jakimsis przewagami punktowym itd..my narazie jestemy w formie potem byc moze nieco opadniemy a Amika i Legia odwrotnie.
Liczy sie koncowy efekt ....a nie kto jest liderem po 5,10 czy 15 kolejce..za to Majstra nie dają,
|