Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2221
Stary 30.08.2009, 22:35
Ku.wa bandytyzm w czystym wydaniu! Koleś powinien za to zdrowo beknąć. Sprawa pewnie nie będzie taka głośna jak faul na Eduardo, ale wg mnie faul na Wasilewskim wygląda gorzej.
Odpowiedz cytując