Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2193
Stary 30.08.2009, 21:37
Jebany debil ten koles co mu wszedł. Pozostaje życzyć Marcinowi szybkiego powrotu do zdrowia, żeby się odbudował tak jak Eduardo. Mam nadzieje, że w sobote w Chorzowie kibice pokażą, że o Marcinie pamietaja...
Odpowiedz cytując