WiślakNH napisał(a):

Weszło.
na jutro rozkminiam chyba coś takiego :
Portsmouh - Manch.City 2
D.Zagrzeb - Slaven 1
2
Feyenoord - Twente 1
Heracles - Ajax 2
Hibernian - Celtic 2
5,82
|
Pozmieniałem troszke te kupony i na szczęście Feyenoord zagrałem z podpurką.Ogólnie 3 dzień z rzędu same wygrane chociaż nie powiem bo wczoraj chyba Tottenham fartem wygrał a dzisiaj właśnie Feyenoord fartem zremisował.
Teraz trzeba podtrzymać passę bo chyba szczęście mi dopisuje z tymi 2 meczami
Na jutro planuje coś z tych meczy.
Newcastle - Leicester 1
Barcelona - Gijon 1 (tutaj z handi)
Duisburg - Fortuna 1
Rosenborg - Lyn 1
Szachtar - Zorya 1 (tutaj z handi)
Dynamo K. - Metalurg 1
Orientuje sie ktoś co to oznacza : Barcelona-Sporting Gijon H (0-1,5) dodam,że zakład z "Totolotka" , wygląda na handi,bo jest napisane przy zakładzie "h" ale nie bardzo rozumiem