Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4212
Stary 30.08.2009, 21:10
WiślakNH napisał(a):Wyświetl post
Weszło.

na jutro rozkminiam chyba coś takiego :

Portsmouh - Manch.City 2
D.Zagrzeb - Slaven 1
2

Feyenoord - Twente 1
Heracles - Ajax 2
Hibernian - Celtic 2
5,82
Pozmieniałem troszke te kupony i na szczęście Feyenoord zagrałem z podpurką.Ogólnie 3 dzień z rzędu same wygrane chociaż nie powiem bo wczoraj chyba Tottenham fartem wygrał a dzisiaj właśnie Feyenoord fartem zremisował.

Teraz trzeba podtrzymać passę bo chyba szczęście mi dopisuje z tymi 2 meczami


Na jutro planuje coś z tych meczy.

Newcastle - Leicester 1
Barcelona - Gijon 1 (tutaj z handi)
Duisburg - Fortuna 1
Rosenborg - Lyn 1
Szachtar - Zorya 1 (tutaj z handi)
Dynamo K. - Metalurg 1

Orientuje sie ktoś co to oznacza : Barcelona-Sporting Gijon H (0-1,5) dodam,że zakład z "Totolotka" , wygląda na handi,bo jest napisane przy zakładzie "h" ale nie bardzo rozumiem
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 30.08.2009 o godz. 22:09.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując