Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matusz
Member
Od: 07.2009
Offline
#
2528
30.08.2009, 20:36
picasso
napisał(a):
to są sk..wysyny.na zdjęciu oczywiście w naszej koszulce i wymieniony tylko w kontekście gry w Wiśle i Pogoni.o Lubinie cisza.
Ludzie wy macie jakąś obsesję.. wszędzie spisek.
matusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matusz
Znajdź inne posty napisane przez matusz