Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#521
Stary 30.08.2009, 20:15
Prosiłbym o pomoc w wyborze telefonu. Chcialbym sie zamknać w max. 1000 Pln. Jesli będzie potrzebne dłuższe polowanie na allegro czy po mieście-jakoś dam sobie radę. Nowy czy uzywany,większego znaczenia nie ma. Wiadomo,co nowsze to lepsze,ale jestem gotów poświęcić kilka miesięcy użytkowania przez kogoś innego jesli telefon by wymiatał. Najważniejsze to aparat minimum 5MP,dobra jakość odtwarzacza muzyki oraz wyświetlacz niezłej jakości. Slider,jednolity,dotykowy- nie ma znaczenia. Sam znalazłem takie modele ,k które spełniają powyższe wymagania: Nokia N82, Nokia N95 , Nokia 6220 Classic, Samusng F480, Samusng S7220 , Samsung M8800 Pixon , LG KU990 , LG Renoir KC910 , SE C902.
Jeśli polecacie któryś z nich, bądź macie inne lepsze lub porównywalne propozycje,byłbym wdzięczny.

W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

Odpowiedz cytując