Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1770
Stary 30.08.2009, 19:40
MichauSzczu napisał(a):Wyświetl post
Ale zwróc cepku uwagę na to ze ani Legia ani Lech tez nie mieli jakos bardzo wymagajacych przeciwników.
Za cepka mam nadzieję że dostaniesz nagrodę.


Cytat:
Poczekajmy jednak do 10 kolejki. Wtedy będzie można powiedzieć jeszcze nieco więcej.
Swięte słowa. Nie jestem malkontentem, ale po 5 kolejkach naprawdę nie ferujcie wyroków, bo nasza gra jeszcze nie wygląda perfekcyjnie. Zresztą może faktycznie, nie ma w tej lidze silniejszych.
Ostatnio edytowane przez gigant : 30.08.2009 o godz. 19:44.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując