Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1768
Stary 30.08.2009, 19:36
gigant napisał(a):Wyświetl post
Próbowałem to uświadomić ostatnio,to mi wyskoczył jakiś tłuk, że nie słabymi bo Ruch jest na drugim miejscu.

Ruch na drugim, Lubin mistrz spuszczony za korupcję wiec musi być mocny, Bełchatów 5 drużyna ubiegłych rozgrywek, Jaga przecież tak naprawdę wicelider, a z Arką zawsze nam było ciężko. Tym sposobem wytłumaczą Ci wszystko.
.

gigant... a moze w tej lidze nie ma silniejszych?
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując