gigant napisał(a):

Próbowałem to uświadomić ostatnio,to mi wyskoczył jakiś tłuk, że nie słabymi bo Ruch jest na drugim miejscu.
Ruch na drugim, Lubin mistrz spuszczony za korupcję wiec musi być mocny, Bełchatów 5 drużyna ubiegłych rozgrywek, Jaga przecież tak naprawdę wicelider, a z Arką zawsze nam było ciężko. Tym sposobem wytłumaczą Ci wszystko.
.
|
gigant... a moze w tej lidze nie ma silniejszych?