rafalek napisał(a):

|
Ale ludzie! Jezeli w trakcie meczu, trener zmienia Diaza na Cantoro a nie na Jirsaka, to chyba jasne jest, że Czech jest w fatalnej formie. Jeżeli nie może wygryźć ze składu słabego Juniora, to co on swoją grą może prezentować?
|
Nie , to wcale nie jest jasne. Jasne dla mnie jest, że jak wchodzi Cantoro, to znaczy, że bronimy wyniku. I właśnie za takie podejście mam pretensje do Skorży, na długo przed Levadią. Z tym trenerem możemy zdobywać mistrzostwo Polski, ale ponad przeciętność się nie wzniesiemy.