Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1760
Stary 30.08.2009, 17:52
Cytat:
Tjaa, a potem jak nas wyprzedzą w tabeli (co hipotetycznie jest możliwe), to dalej będziesz pisał, żeby Bóg im dał jak najwięcej wygranych?
oczywiscie ze nie
Ale taka jest prawda ze nie mozemy patrzec na kogos i sie modlic oby tylko pkt tracili, jak straca to dobrze jak nie to nic sie nie stało bo my mistrza zdobywamy za swoje mecze a nie za porazki innych.


prawda ale moze jakby co roku walcyzła o Mistrza Wisła, Lech, Legia i druzyny te nie partaczyłyby swoich meczow, tylko grały dobrze caly sezon i biły sie o majstrato moze ten poziom ligi by sie podnosil. A tak to mamy co mamy, wygrac lige to nie problem, tu sie pilkarze walki nie naucza, a pozniej przychodiz jakas Levadia czy inna Bruggia i nas kondycyjnie niszczy albo nas niszczy tym ze myslimy ze bedzie latwo bo co to nie my, jestesmy MP a to jakis zepsol z Estonni pokroju Odrwy W ktora ogramy z palcem w dupie, i jest jak jest
Odpowiedz cytując