Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1953
Stary 30.08.2009, 16:11
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Wiecie czy pojawi sie ( i ewentualnie na jakiej stronie) jakis update skladow po oknie transferowym 1 wrzesnia ,oczywiscie do FM'a 2009

Jeśli taki będzie to znajdziesz go tu: http://www.cmrev.com/fileplanet/uaktualnienia.html

Obecnie jest tam uaktualnienie na dzień 17 sierpnia

Edit: wyczytałem Następna wersja: v1.0 10.09.2009 poczekaj dwa tygodnie i będziesz miał
Powód: .
Ostatnio edytowane przez pablo92TSW : 30.08.2009 o godz. 16:12.
Odpowiedz cytując