AS82 napisał(a):

Wiecie czy pojawi sie ( i ewentualnie na jakiej stronie) jakis update skladow po oknie transferowym 1 wrzesnia ,oczywiscie do FM'a 2009
|
Jeśli taki będzie to znajdziesz go tu:
http://www.cmrev.com/fileplanet/uaktualnienia.html
Obecnie jest tam uaktualnienie na dzień 17 sierpnia
Edit: wyczytałem

Następna wersja: v1.0 10.09.2009 poczekaj dwa tygodnie i będziesz miał
