Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
10759
30.08.2009, 16:05
Ja mam powazne pytanie. Czemu we Wronkach najlepsi kibice na swiecie nie dopinguja swojego najlepszego polskiego klubu?
Jaroo1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jaroo1
Znajdź inne posty napisane przez Jaroo1