Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 30.08.2009, 16:03
Tobi1906 napisał(a):Wyświetl post
I bardzo sie pomyliłeś

Kubica niezlę oby to zapowiadalo lepsza druga polowe sezonu.
Zaskoczył mnie tak jak i komentatora Ale paliwa miał mało co było oczywiste. Ciekawy wyścig i gratulacje dla Roberta za dobrą jazdę
Odpowiedz cytując