http://sport.onet.pl/74327.4,1248705...wiadomosc.html
Zna ktoś tych piłkarzy? Ciekawe czy chcieliby do nas przejść.
Od razu mówię, że nigdy ich nie widziałem na oczy, nie wiem ile tam zarabiali i na jakim są poziomie. Może ktoś jest fanem Milanu i wie troszkę więcej.