Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3864
Stary 30.08.2009, 15:35
http://sport.onet.pl/74327.4,1248705...wiadomosc.html

Zna ktoś tych piłkarzy? Ciekawe czy chcieliby do nas przejść.
Od razu mówię, że nigdy ich nie widziałem na oczy, nie wiem ile tam zarabiali i na jakim są poziomie. Może ktoś jest fanem Milanu i wie troszkę więcej.
Odpowiedz cytując