Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
nosu
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
10756
30.08.2009, 15:30
ok dzięki ale co zrobic jak klikam tam pobierz czy wpisuje ten ciąg znaków zamist audio a włącza mi się QuickPlayer?
wierność
nosu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nosu
Znajdź inne posty napisane przez nosu