misiak_abg napisał(a):

|
Gdzie się podział Mikołaj Sokół?
|
Polsat oszczedza na czy tylko sie da, to i padlo na F1.Najpierw zrezygnowali z publicznosci w studio, a teraz nie wysylaja komentatorow na tor i Ci musza komentowac z Warszawy.Podobno wlasnie z tego powodu z pracy w Polsacie zrezygnowal Mikolaj Sokol, ktory nie chcial sie na to zgodzic.