Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 30.08.2009, 15:15
misiak_abg napisał(a):Wyświetl post
Gdzie się podział Mikołaj Sokół?
Polsat oszczedza na czy tylko sie da, to i padlo na F1.Najpierw zrezygnowali z publicznosci w studio, a teraz nie wysylaja komentatorow na tor i Ci musza komentowac z Warszawy.Podobno wlasnie z tego powodu z pracy w Polsacie zrezygnowal Mikolaj Sokol, ktory nie chcial sie na to zgodzic.
Odpowiedz cytując