Gwóźdź w oponę Vetelowi, Kubek mógł być trzeci;-) Oczywiście żartuję bo Vetel to bardzo dobry kierowca i dzisiaj jechał świetnie jeszcze parę okrążeń a kto wie mógłby być nawet pierwszy

Ciekawe na którym miejscu byłby Kubica gdyby Alonso nie miał problemów z oponą, może piąty? Szkoda że dopiero teraz BMW dobiło do czołówki, może nam na dowidzenia chcą trochę emocji zostawić. Do końca jeszcze parę wyścigów..
Gdzie się podział Mikołaj Sokół?