Wyświetl pojedynczy post
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 30.08.2009, 14:58
Gwóźdź w oponę Vetelowi, Kubek mógł być trzeci;-) Oczywiście żartuję bo Vetel to bardzo dobry kierowca i dzisiaj jechał świetnie jeszcze parę okrążeń a kto wie mógłby być nawet pierwszy Ciekawe na którym miejscu byłby Kubica gdyby Alonso nie miał problemów z oponą, może piąty? Szkoda że dopiero teraz BMW dobiło do czołówki, może nam na dowidzenia chcą trochę emocji zostawić. Do końca jeszcze parę wyścigów..

Gdzie się podział Mikołaj Sokół?
Odpowiedz cytując