Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1951
Stary 30.08.2009, 14:29
Testowałem demo CM2010. Dużo nowych elementów, nie wszystkie mnie zadowalają. Piłkarze biegają bardzo nierealistycznie. Jamajczycy przy nich wymiękają. Może już teraz ktoś wie czy będzie taka sama możliwość treningu jak w załączonych poniżej screenach ? Kiepska, mało estetyczna gra. Szukałem 10 minut opcji wyjścia z gry. Mam nadzieje że FM będzie duużo lepszy.

http://img190.imageshack.us/img190/4...tuuhgfgfhl.png

http://img22.imageshack.us/img22/8054/hgjgjhjh.png

http://img507.imageshack.us/img507/6069/jhhg.png

http://img188.imageshack.us/img188/1369/90593323.png
Odpowiedz cytując