|
Dla mnie marzenie to Widzew... Stalówka... Stilon... Hetman Zamość Trochę gorzej ale też dobrze Sosnowiec, Korona, Okocimski Brzesko, Pogoń... Reszta może być przypał z wejściem w sumie nieprzewidywalne...

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!
|