Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 30.08.2009, 13:19
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Za to ****a powinny być kary.
Według mnie powinny polecieć głowy po tym spotkaniu.... Mam dość tych piłkarzy, czemu los sprawił że kibicujemy takim miernotom?

Wg, mnie przy wyniku 2-0 nie powinni spuszczać z tonu... Ba! Powinny trzeszczeć kości, jakby grali finał LM! Nawet za cenę kontuzji i kartek (co kogo obchodzi, że potem w meczach z Legią będzie pauzować sześciu zawodników)...
Ddf
Odpowiedz cytując