Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 30.08.2009, 12:53
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Mecz slaby w naszym wykonaniu.
no ale przeciwnikiem była Jagiellonia która sie bardzo dobrze prezentuje w tym sezonie (3 wygrane i remis).
Nie można cudów wymagac żeby Wisła wszytsko wygrywała tak jak w Lubinie.
Odpowiedz cytując