Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16001
Stary 30.08.2009, 11:39
Nie robcie sobie nadziei, ja wam powiem w tym okienku nie bedzie juz zadnego transferu :-(
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez Syn Kangura z 1984 : 30.08.2009 o godz. 11:40.
Odpowiedz cytując