tylko_centrum napisał(a):

|
Cantoro jest 100 razy lepszym Wiślakiem od niektórych tutaj na forum
|
Chetnie poznam definicje, czemu Maurycy jest 100 razy lepszy Wislakiem. Ma 100 razy szalikow wiecej ? 100 razy bardziej dopinguje ? Bo jesli oceniasz go przez pryzmat obecnej postawy na b oisku to zaryzykuje, ze wieksza Wislaczka jest sprzataczka szatni, bo wiecej sie przyklada, by zrobic cos dla Wisly. Olewanie kibicow tez wyglada slabo.