Filipiak do spółki z Lewickiem zapewnili im utrzymanie i teraz beda udowadniac ze ida na majstra . Ci z was ktorzy jezdza Wielicka ,kolo Kabla,zobaczcie jaki sobie baner Ekstraklasa postawil Filipiak ,przy boisku bocznym ,w zeszlym sezonie go tam nie bylo ,wiem bo tamtedy jezdze(nie ma jak sie samemu dowartosciowac) . Co do samego meczu to Naród Wybrany gra 5 razy lepiej pod wodza "milicjanta Lenczyka"
