Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 30.08.2009, 05:57
Tylko ten styl naprawde martwi bo wystarczy że w końcówce tracimy bramke i już zaczyna sie nerwówka i gra bez ładu i składu , zamiast 3 punktów mogliśmy ugrac 1 więc tylko to może powodowac dobry humor bo gra w przekroju całego spotkania już nie .
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 30.08.2009 o godz. 06:05.

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując