Lysy napisał(a):

A ja odnoszę wrażenie, że ktoś nas robi w balona jak w przypadku Appiah'a Chciałbym się mylić, bo Sepyya prezentuje się naprawdę ciekawie.
|
Ja tez ale gdzies tam licze ze moze kogos pozyskamy..
A taki zawodnik ,do ataku,cos jak Adebayor (hehe,troche mi go przypomina) to bylo by cos