Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15994
Stary 29.08.2009, 23:05
Lysy napisał(a):Wyświetl post
A ja odnoszę wrażenie, że ktoś nas robi w balona jak w przypadku Appiah'a Chciałbym się mylić, bo Sepyya prezentuje się naprawdę ciekawie.



Ja tez ale gdzies tam licze ze moze kogos pozyskamy..

A taki zawodnik ,do ataku,cos jak Adebayor (hehe,troche mi go przypomina) to bylo by cos
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując