Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2794
Stary 29.08.2009, 22:38
PvD napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie a raczej chcę się upewnić.

Czy Mauro "szanuję kibiców Wisły"Cantoro podszedł podziękować kibicom za doping? czy kolejny raz miał wyjeb.....

Widziałem, że Diaz i Łobodziński mimo, że zdjęci w trakcie meczu to wyszli z boksu i udali się w stronę odkrytej
Po co miał podchodzić po meczu jak został powitany na wejściu solidnym "Mauroooo, Maurooooo Cantoro". Swoje odebrał zaraz jak powąchał trawnik...
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując