PvD napisał(a):

Mam pytanie a raczej chcę się upewnić.
Czy Mauro "szanuję kibiców Wisły"Cantoro podszedł podziękować kibicom za doping? czy kolejny raz miał wyjeb.....
Widziałem, że Diaz i Łobodziński mimo, że zdjęci w trakcie meczu to wyszli z boksu i udali się w stronę odkrytej
|
Po co miał podchodzić
po meczu jak został powitany
na wejściu solidnym "Mauroooo, Maurooooo Cantoro". Swoje odebrał zaraz jak powąchał trawnik...