Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 29.08.2009, 20:13
element napisał(a):Wyświetl post
bla, bla, bla ... liczą się 3 pkt i szybki powrót do zdrowia Głowy.



@ 5 rozdań i wszystkie wygrane.
12 bramek zdobytych i dwie stracone ( w pechowy sposób) a niektórzy dalej się doszukują teorii spiskowych.
Racją jest że kibice Wisły to najbardziej niezadowoleni ze wszystkich w Polsce. Pomimo że klub gra swoje i zajmuje fotel lider.
Klub powinien wysłać do PZPN-u / Ekstraklasy jakiś list z prośbą o doliczanie nie 3 a 6 punktów za wygraną.
Może dopiero wtedy wielu by ochłoneło i niewypisywało po każdym meczu kolejny worek bzdur.
Bzdur , a nie rzeczowej analizy pomeczowej - co i jak.
Tak, tak- spojrzeć do tabeli zobaczyć ile mamy punktów i jaki bilans bramkowy- no faktycznie fantastyczna i dogłębna analiza.
Mamy 15 punktów w 5 meczach. Wszyscy się z tego cieszymy. Tylko o kant d*** rozbić nawet 90 punktów w sezonie jeśli potem odpada się z Estończykami. Nasza liga prezentuje ŻAŁOSNY poziom i z sezonu na sezon( wbrew powszechnej opinii) jest tylko gorzej. Jednooki w krainie ślepców jest królem i pewnie można się tym zadowolić. Tylko mnie jakoś nie bawi wizja marnowania olbrzymich pieniędzy po to tylko aby ogrywać emerytów i rencistów.
Odpowiedz cytując