świetny mecz Sobola(jestem pod ogromny wrażeniem jego umiejętności) i Marcelka, Bardzo dobrze też Brożek Paweł.
Pawełek też nieźle zagrał ale gość ma niestety niefarta.
Łobodziński 1 połowa poprawnie w drugiej już go nie było.
Przy bramce według mnie błąd Jopa
Lidera mamy i oby tak do samego końca
