|
NIe wiem jak Wy uważacie, ale moje zdanie odnośnie meczu:
Łobodziński- pierwsza połowa rozegrana super, natomiast w drugiej totalne spowalniał akcje.
Pawełek- bez komentarza
Diaz- świetny mecz
Kirm- z każdym meczem co raz gorzej
Brożek- bardzo miernie mimo bramki
Marcelo- najlepszy piłkarz na boisku
Małecki- dużo gorzej niż w poprzednich meczach
Jop-bez komentarza, maskara
Sobolewski- dobry występ
Alvarez- świetny występ
Głowacki - jak wyżej, świetny mecz
Ćwielong- jak zwykle więcej się o piłke przewraca, niż zachowuje jak napastnik.
Reasumując, Najlepiej zagrali obrońcy, poza Jopem, Nasza obrona bez Arka kuleje. Z takim atakiem cieżko będzie za rok o LM, ważne że chłopaki wygrali i miejmy nadzieje że w nastepnym meczu będzie lepiej.
|