Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 29.08.2009, 18:34
Łobo zagrał dobre 60 minut, w których moim zdaniem był nawet lepszy od Kirma. Niestety później grał tragicznie, ale całe spotkanie i tak wyszło na +.

Dominacja 80 minut - później błąd Marcelo i nerwówka. Cieszą 3 pkt.
Odpowiedz cytując