Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10740
Stary 29.08.2009, 17:37
Jechał ktoś ostatnio pociągiem relacji Katowice - Ostrava? Jestem ciekaw czy nadal jest ta "przejściówka" mianowicie, że kupuję bilet do ostatniej stacji w Polsce, konduktor sprzedaje mi tą właśnie "przejściówkę" za 2zł abym mógł przekroczyć granicę w pociągu, a później po zmianie konduktorów na czeskich kupuję u nich bilet do Ostravy. Podobno wychodzi to taniej, niż gdybym kupił bilet prosto do Ostravy.
Odpowiedz cytując